O serwisie

ScanPress.net jest serwisem informacyjnym poświęconym wyłącznie Norwegii. Naszą ambicją jest przekazywanie najciekawszych informacji na temat tego kraju. W serwisie znajdą się często sprawy pomijane przez inne media.

ScanPress.net jest tworzony z myślą o wymagającym odbiorcy. Będziemy wdzięczni za wszystkie konstruktywne sugestie, uwagi i komentarze mogące przyczynić się do polepszenia jakości serwisu. ScanPress.net jest serwisem stawiającym na dziennikarstwo autorskie.

ScanPress.net zaprasza do współpracy osoby z wykształceniem dziennikarskim, znające bardzo dobrze norweski lub angielski oraz posiadające sprzęt foto/video, potrafiące samodzielnie edytować materiały filmowe. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt na adres: editor@scanpress.net

Wszystkie materiały publikowane na stronie scanpress.net są własnością ScanPress.net – Norway Media Service – Norweski Serwis Informacyjny, i objęte prawami autorskimi. Cytowanie dozwolone za podaniem źródła. Publikowanie materiałów ScanPress.net tylko po uzyskaniu pisemnej zgody ScanPress.net.

ScanPress.net – Norway Media Service – Norweski Serwis Informacyjny
2014 – © Copyright – ® All Rights Reserved